Cem Uzan’dan Galatasaray hakkında açıklamalar

   Sevgili Mustafa Denizli. Parantez kapanmış. Lütfen istifa edin! İki oyuncunuz idman eksikliğinden sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Lütfen artık emekli olun ve istifa edin. Biz hem sizi hem de Galatasaray’ımızı seviyoruz.

Sayın başkan Dursun Özbek! Artık istifa vakti geldi. Lütfen Galatasaray sevginiz için istifa edin saygımız devam etsin.

Yaptıkların ayıp ayıp sayın Fatih İşbecer. Bir şey bildiğini zannederek Hamza Hamzaoğlu’nu kovdurttun. İşte eserin. Şimdi gitme zamanı geldi. İstifa et artık. Tüm yönetim olarak yolculuk vaktiniz geldi artık. Giderken takımda yer alan tüm oyuncuları yanınızda götürün (Muslera hariç) Böylece UEFA kriterlerinede uygun hale geliriz.

Sayın başkan; Yönetiminiz ile birlikte emekli olun ve istifa edin. Para pul konuşmayı bırakın, sportif başarı nerede? Dünyanın en salak ve en yetersiz teknik direktörleri ile görüşmeyi bırakın artık.

Duyduğuma göre forma reklamı para karşılığı değil, satılamayan apartman daireleri karşılığıymış. Doğru mu? Yalan mı? Başkan açıklasın, lütfen.

Kumar borcu alacağı tahsil etmek için göreve getirilen teknik direktör oldu mu acaba? Bu sözler taaa Paris’e bana kadar geldi!! SORUYORUM?!!?